Ik zoek een huurwoning

Vivare beheert, verkoopt, bouwt en verhuurt ruim 23.500 woningen in Arnhem, De Steeg, Dieren, Doorwerth, Duiven, Ellecom, Elst, Groessen, Heelsum, Heveadorp, Loo, Oosterbeek, Renkum, Rheden, Spankeren, Velp, Westervoort en Wolfheze.

Het grootste deel van onze huurwoningen in Arnhem en omgeving vindt u op de website www.entree.nu en in het Entree Magazine. Entree is een samenwerking van woningcorporaties in de regio Arnhem en Nijmegen. U kunt ook direct een woning huren in Arnhem of omgeving.

Schrijf je in
Ben je 18 jaar of ouder? Schrijf je dan in als woningzoekende bij Entree (www.entree.nu). Dat is belangrijk, want voor starters geldt: hoe langer je staat ingeschreven, hoe groter de kans op een woning. Wilt u meer weten? Kijk bij Inschrijven en reageren voor meer informatie over Entree.

Let op!
Vivare hanteert een inkomenseis bij het aanbieden van haar sociale huurwoningen. Deze wijziging is een gevolg van de mininstriële regeling die begin dit jaar van kracht ging. Lees hier meer over achtergrond en gevolgen.

Prettig wonen zonder financiële zorgen?
Staat u in Arnhem ingeschreven en gaat u naar een (andere) woning in Arnhem verhuizen? Maak dan gratis en vrijblijvend gebruik maken van het Budget-Op-Maat-gesprek van het budgetteam van de gemeente Arnhem. Door dit gesprek maakt u een goede start in een nieuwe woning. Kijkt u voor meer informatie ook op www.budgetteam-arnhem.nl. Onze collega's van vestiging Arnhem kunnen zo een gesprek voor u regelen.  

Direct te huur - Vivare Select
Vivare heeft ook een interessant aanbod voor mensen die gelijk een woning nodig hebben. Dit zijn woningen boven de huurtoeslaggrens (664,66) en hiervoor geldt geen wachttijd. U vindt deze woningen onder Direct te huur woningen.


Nieuws
Spies eindelijk naar Brussel
Lees verder >

Vestia en de situatie bij Vivare
Lees verder >

Ga naar andere nieuwsitems

Nieuwsbrief 'Vivare Mailt' ontvangen?
In Beeld
Videopresentatie vestiging Arnhem

Bekijk de video >




Klik hier voor eerder verschenen video's